Fagerhultscupen - Level 5 - slutspel

Omgång Tid Bana Klass Grupp Lag 1 Lag 2 Funktionär                                 
1 PAUS
2 PAUS
3 PAUS
4 PAUS
5 PAUS
6 PAUS
7 PAUS
8 PAUS
9 PAUS
10 PAUS
11 PAUS
12 PAUS
13 PAUS
14 PAUS
15 13:15 Bana A1 Level 5 Grupp 1 Ljungby Blå Ljungby Grön KFUM Jkpg Siljan 9 - 24
Bana A4 Level 5 Grupp 1 Suld 1 Kungälv Tigrar Suld 2 18 - 13
Bana B3 Level 5 Grupp 2 Kungälv Kobror Floby Vit Kungälv Kameleonter 25 - 18
16 13:30 Bana A1 Level 5 Grupp 2 KFUM Jkpg Siljan Suld 2 KFUM Jkpg Mälaren 19 - 9
Bana A4 Level 5 Grupp 3 Kungälv Kameleonter Ljungby Svart Floby Röd 11 - 22
Bana B3 Level 5 Grupp 3 Bjärke Star Westan Floby Grön 16 - 26
17 13:45 Bana A1 Level 5 Grupp 4 KFUM Jkpg Mälaren Floby Röd Majorna Jupiter 18 - 20
Bana A4 Level 5 Grupp 4 Floby Grön Hestra Blue Habo Kanada 23 - 21
Bana B3 Level 5 Grupp 5 Habo Mexiko Hestra Black Majorna Pluto 27 - 16
18 14:00 Bana A1 Level 5 Grupp 5 Majorna Jupiter Habo Kanada Kungälv Kobror 8 - 28
Bana A4 Level 5 Grupp 6 Majorna Pluto Hestra Kommer Inte Floby Vit 10 - 0
Bana B3 Level 5 Grupp 6 Hestra White Hestra Green Ljungby Svart 25 - 25
19 14:15 Bana A1 Level 5 Grupp 1 Suld 1 KFUM Jkpg Vättern Westan 23 - 14
Bana A4 Level 5 Grupp 1 Ljungby Blå Kungälv Tigrar Hestra Blue 21 - 16
Bana B3 Level 5 Grupp 3 Kungälv Kameleonter Bjärke Star Habo Mexiko 27 - 22
20 14:30 Bana A1 Level 5 Grupp 3 Ljungby Svart Westan Hestra Black 14 - 22
Bana A4 Level 5 Grupp 2 Kungälv Kobror KFUM Jkpg Siljan Hestra Kommer Inte 20 - 13
Bana B3 Level 5 Grupp 2 Floby Vit Suld 2 Hestra White 16 - 26
21 14:45 Bana A1 Level 5 Grupp 1 Ljungby Grön KFUM Jkpg Vättern Hestra Green 22 - 14
Bana A4 Level 5 Grupp 4 KFUM Jkpg Mälaren Floby Grön Bjärke Star 10 - 18
Bana B2 Level 5 Grupp 4 Floby Röd Hestra Blue Ljungby Blå 27 - 18
Bana B3 Level 5 Grupp 6 Majorna Pluto Hestra White Suld 1 23 - 24
22 15:00 Bana A1 Level 5 Grupp 6 Hestra Kommer Inte Hestra Green Kungälv Tigrar 0 - 10
Bana A4 Level 5 Grupp 5 Habo Mexiko Majorna Jupiter Ljungby Grön 23 - 19
Bana B2 Level 5 Grupp 5 Hestra Black Habo Kanada KFUM Jkpg Vättern 17 - 25
Bana B3 Level 5 Grupp 1 Ljungby Blå Suld 1 Kungälv Kameleonter 14 - 15
23 15:15 Bana A1 Level 5 Grupp 1 Ljungby Grön Kungälv Tigrar Ljungby Svart 22 - 19
Bana A4 Level 5 Grupp 2 Kungälv Kobror Suld 2 Floby Grön 19 - 16
Bana B2 Level 5 Grupp 2 Floby Vit KFUM Jkpg Siljan Floby Röd 24 - 15
Bana B3 Level 5 Grupp 3 Kungälv Kameleonter Westan KFUM Jkpg Mälaren 22 - 25
24 15:30 Bana A1 Level 5 Grupp 3 Ljungby Svart Bjärke Star Majorna Pluto 11 - 22
Bana B2 Level 5 Grupp 4 KFUM Jkpg Mälaren Hestra Blue Hestra White 19 - 24
Bana B3 Level 5 Grupp 4 Floby Röd Floby Grön Habo Kanada 26 - 22
25 15:45 Bana A1 Level 5 Grupp 5 Habo Mexiko Habo Kanada Hestra Green 20 - 24
Bana B2 Level 5 Grupp 5 Hestra Black Majorna Jupiter Suld 2 25 - 13
Bana B3 Level 5 Grupp 6 Hestra Kommer Inte Hestra White KFUM Jkpg Siljan 0 - 10
26 16:00 Bana A1 Level 5 Grupp 6 Majorna Pluto Hestra Green Floby Vit 18 - 23
Bana B2 Level 5 Grupp 1 Ljungby Blå KFUM Jkpg Vättern Kungälv Kobror 22 - 8
Bana B3 Level 5 Grupp 1 Ljungby Grön Suld 1 Westan 24 - 23
27 16:15 Bana B2 Level 5 Grupp 1 Kungälv Tigrar KFUM Jkpg Vättern Hestra Blue 17 - 18